Dziecko doznało obrażeń, zostało przewiezione do szpitala.
Do wypadku doszło 15 marca, po godz. 12, na ul. Wola w Szówsku.
Co się stało?
Mundurowi z jarosławskiej drogówki wstępnie ustalili, że kierująca oplem podczas wymijania na łuku drogi zjechała do osi jezdni, przez co doprowadziła do czołowego zderzenia z audi.
39-letnia mieszkanka gminy Wiązownica wiozła oplem dwójkę dzieci. Jedno z nich, 9-letnie, ucierpiało w wypadku. Dziewczynkę do szpitala przewiozła karetka pogotowia.
Kierująca oplem i 25-letni mieszkaniec gminy Sieniawa kierujący audi byli trzeźwi. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze