15 lipca przed godziną 13 kierująca fiatem 26-letnia mieszkanka gminy Wiązownica na ulicy Bandurskiego straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z prawego pasa ruchu na krawężnik, następnie uderzyła w drzewo, przewracając pojazd na dach. Kobieta podróżowała sama. Z obrażeniami została przewieziona do szpitala.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOTUBE.COM - POZNAJ TO CO JESZ
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOTUBE.COM - POZNAJ TO CO JESZ