Do zdarzenia doszło wczoraj, 20 stycznia, przed godz. 23, w Dębowie.
Policja wstępnie ustaliła, że kierujący toyotą nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, dlatego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu.
Po badaniu stanu trzeźwości okazało się, że 67-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego miał promil alkoholu w organizmie.
Za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze