Reklama

Dębów: Toyotą wjechał do rowu. Miał promil alkoholu we krwi

Do zdarzenia doszło wczoraj, 20 stycznia, przed godz. 23, w Dębowie.

Policja wstępnie ustaliła, że kierujący toyotą nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, dlatego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu.

Po badaniu stanu trzeźwości okazało się, że 67-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego miał promil alkoholu w organizmie.

Za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna. 


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości