Reklama

Do pudełka włożył 6 kociąt i porzucił je w polach

28/07/2023 13:12

Niebawem odpowie przed sądem.

Przypadkowy przechodzień znalazł nieopodal ul. Podolszyny w Leżajsku kartonowe pudełko, a w nim 6 małych kociąt. Zostały porzucone w polach.

Mundurowi szybko wytypowali właściciela porzuconych zwierząt.

67-letni mieszkaniec Leżajska już usłyszał zarzuty znęcania się nad zwierzętami. Przyznał się i złożył wyjaśnienia. 

Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości