Podtopione posesje, drogi dojazdowe zrujnowane, zalane razem z powiatową, woda w piwnicach, wszędzie zwały błota, połamane gałęzie – tak przedstawia się krajobraz w trakcji i po burzy. Zdjęcia (Górna i Dolna Wieś Drohobyczki) z dnia ulewy i kolejnego popołudnia. Oraz nagranie z 27 czerwca z Huty Brzuskiej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze