Po porannym tragicznym wypadku w Pruchniku, po godz. 8 doszło do kolejnego zdarzenia drogowego na ul. ks. Br. Markiewicza.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 42-letni kierujący oplem, jadąc w kierunku Kramarzówki, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, uderzył w betonowy przepust, a następnie zatrzymał się na sąsiedniej posesji.
Mieszkaniec gminy Pruchnik nieprzytomny i z obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.
Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia i apeluje o ostrożną jazdę!
Aktualizacja:
Nieprzytomnego mężczyznę z obrażeniami przetransportowano śmigłowcem do szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarł .
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze