Do dwóch wypadków doszło w środę, 22 marca, na ulicy Sportowej.
Pierwszy z nich miał miejsce około g. 11 na przejściu dla pieszych przy przychodni. Obecni na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 87-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego kierujący fordem potrącił przechodzącego przez przejście pieszego. Na szczęście nie odniósł on obrażeń. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, a 87-latkowi zatrzymano prawo jazdy.
Drugi miał miejsce przed g. 14. W tym przypadku kierujący busem 50-letni mieszkaniec Przemyśla najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą pojazdu, którym przewoził pasażerów, stracił nad nim panowanie i uderzył w stojącą na postoju taksówkę. Jak poinformowała przemyska komenda, po udzielonej pomocy i przywróceniu mu czynności życiowych został przewieziony do szpitala. Pasażerowie busa oraz kierowca taksówki nie odnieśli obrażeń.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.jak można pozwolić 87 latkowi na kierowanie pojazdem?głupota, niefrasobliwość- z pewnością kompletny brak wyobraźni.
poczekam az ty bedziesz mial 87 lat i tez tak napisze. Wg ciebie najlepiej zeby tacy ludzie siedzieli w domu i nie wychodzili z niego. Jak ma dobre zdrowie to niech jezdzi. Nie tobie to oceniac!
jak można pozwolić 87 latkowi na kierowanie pojazdem?głupota, niefrasobliwość- z pewnością kompletny brak wyobraźni.
poczekam az ty bedziesz mial 87 lat i tez tak napisze. Wg ciebie najlepiej zeby tacy ludzie siedzieli w domu i nie wychodzili z niego. Jak ma dobre zdrowie to niech jezdzi. Nie tobie to oceniac!