Reklama

Dworzec Stacja Kańczuga niebawem zostanie oficjalnie otwarty!

SIER13

Dworzec Kańczuga, ul. Kolejowa 6 godz: 11:00

W niedzielę, 13 sierpnia, w Kańczudze – Dworzec Przeworskiej Kolei Dojazdowej odbędzie się oficjalne otwarcie Dworca Kolejki Wąskotorowej – Stacja Kańczuga „Z tradycją w nowoczesność”.

Imprezę zainicjuje o g. 11 wyjazd parowozu z Dworca Przeworsk „Wąski” do Stacji Kańczuga!

Wśród licznych atrakcji będą: zwiedzanie obiektów i lokomotywy z przewodnikiem, przejazdy rodzinne drezyną, strefa drewnianych gier, kolejka elektryczna oraz rozmaite animacje, zabawy, konkursy. Sporo również atrakcji scenicznych, wystąpią: Klika z Jawornika, Szymon Cynka, Ale Babki Ale Dziadki, Dwa na Dwa, a gwiazdą będzie zespół Piersi!

Do późnej nocy przewidziano tańce z zespołem Bavivas.

Polecamy Państwa uwadze!

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama