Reklama

Dybków: 12-letnia rowerzystka zderzyła się z dostawczym oplem

Do zdarzenia doszło wczoraj. 1 czerwca, po godz. 17, w Dybkowie.

Policjanci z KPP Przeworsk informują, że kierująca rowerem, 12-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego, podczas zmiany pasa ruchu nie zachowała ostrożności, w wyniku czego doprowadziła do zdarzenia z prawidłowo jadącym dostawczym oplem, którym kierował 62-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego.  

Rowerzystka trafiła do szpitala, na szczęście jej obrażenia okazały się niegroźne i tego samego dnia wróciła do domu. Kierujący oplem był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.


fot.KPP Przeworsk
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2021-06-02 15:17:30

    badzmy ostrozni - zycie.pl ** yt.com - wlochaty - zjedz dziecko

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości