Do zdarzenia doszło wczoraj. 1 czerwca, po godz. 17, w Dybkowie.
Policjanci z KPP Przeworsk informują, że kierująca rowerem, 12-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego, podczas zmiany pasa ruchu nie zachowała ostrożności, w wyniku czego doprowadziła do zdarzenia z prawidłowo jadącym dostawczym oplem, którym kierował 62-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego.
Rowerzystka trafiła do szpitala, na szczęście jej obrażenia okazały się niegroźne i tego samego dnia wróciła do domu. Kierujący oplem był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.badzmy ostrozni - zycie.pl ** yt.com - wlochaty - zjedz dziecko
badzmy ostrozni - zycie.pl ** yt.com - wlochaty - zjedz dziecko