Reklama

Dybków: Pijany kierowca audi wjechał do rowu. Do szpitala trafiło 5 osób

Do zdarzenia doszło 9 kwietnia, po godz. 8, w Dybkowie.

Przeworscy policjanci informują, że kierujący audi 32-letni mieszkaniec gminy Sieniawa nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad autem i wjechał do rowu.

Okazało się, że był pijany. Miał 3 promile w organizmie. 5 osób trafiło do szpitala: kierowca i 4 pasażerowie.


fot.KPP Przeworsk
Audi podróżowało 5 osób.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama