13 lipca w Ośrodku Turystyczny „Błękitny San” odbędzie się Koncert Kapel Folkloru Miejskiego. O godz. 18 Koncert dla Niepodległej i uczczenie 15-lecia kapeli „Tańko” z Dynowa. Wystąpią też kapele folkloru miejskiego: „Wysoczanie”, „Ta joj”, „Z Szaconkiem”. Od północy do białego rana festyn taneczny z zespołem „United”. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze