22 kwietnia to Dzień Ziemi. Wiele instytucji, zakładów pracy, ale przede wszystkim placówek oświatowych organizuje wówczas różnego rodzaju akcje sprzątania małych ojczyzn. W jednej z nich uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 16 w Przemyślu.
Kilkudziesięcioosobowa grupa uczniów tej szkoły pod czujnym okiem pedagogów zdecydowała się posprzątać (po obu stronach!) wybrzeże Sanu na odcinku od Galerii Sanowa do osiedla Kmiecie.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze