Reklama

Dzień Ziemi... Uczniowie SP 16 sprzątali nad Sanem

22 kwietnia to Dzień Ziemi. Wiele instytucji, zakładów pracy, ale przede wszystkim placówek oświatowych organizuje wówczas różnego rodzaju akcje sprzątania małych ojczyzn. W jednej z nich uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 16 w Przemyślu.

Kilkudziesięcioosobowa grupa uczniów tej szkoły pod czujnym okiem pedagogów zdecydowała się posprzątać (po obu stronach!) wybrzeże Sanu na odcinku od Galerii Sanowa do osiedla Kmiecie.

Podczas akcji zebrali łącznie ponad 30 worków śmieci. Przedsięwzięcie zakończyło się wspólnym ogniskiem w altance na osiedlu Kmiecie.

Słowa uznania należą się zarówno dyrekcji SP 16 za zmobilizowanie uczniów do wzięcia udziału w akcji, jak również Zakładowi Usług Komunalnych w Przemyślu za zaopatrzenie uczestników w worki i rękawice.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama