Rynek Starego Miasta zatętnił życiem. Wypełniły go kramy i mnóstwo atrakcji. Dziś ostatni akcent wydarzenia.
Kolędy i Pastorałki w wykonaniu:
dzieci z Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu dzieci z Publicznego Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Felicjanek im. bł. Marii Angeli w Przemyślu uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Przemyślu zespołu SZAROTKI z 5 batalionu strzelców podhalańskich z Przemyśla zespołu Pieśni i Tańca „Przemyśl” Archidiecezjalny Chór "Magnificat"
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze