Reklama

Dzisiaj startuje lodowisko zewnętrzne przy ulicy Sanockiej w Przemyślu. Zapraszamy!


11 listopada br. rozpoczęło funkcjonowanie zadaszone lodowisko przy ulicy Sanockiej w Przemyślu. POSiR przygotował jednak dla wszystkich chętnych niespodziankę. Dzisiaj, 6 grudnia br., w popularne Mikołajki rusza lodowisko zewnętrzne. Zapraszamy!


Lodowisko zewnętrzne jest bezpośrednio połączone z tym już funkcjonującym. Można z niego wyjechać na otwartą przestrzeń. Lodowisko zewnętrzne jest mniejsze niż to zadaszone, ale równie atrakcyjne.

Oficjalne otwarcie już o godzinie 16. Rozpocznie się od mikołajkowej zabawy z didżejem, która potrwa do godziny 20. W kolejnych dniach będzie otwarte w tych samych godzinach co zadaszone.

Zapraszamy!

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 06/12/2025 07:30
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama