11 listopada br. rozpoczęło funkcjonowanie zadaszone lodowisko przy ulicy Sanockiej w Przemyślu. POSiR przygotował jednak dla wszystkich chętnych niespodziankę. Dzisiaj, 6 grudnia br., w popularne Mikołajki rusza lodowisko zewnętrzne. Zapraszamy!
Lodowisko zewnętrzne jest bezpośrednio połączone z tym już funkcjonującym. Można z niego wyjechać na otwartą przestrzeń. Lodowisko zewnętrzne jest mniejsze niż to zadaszone, ale równie atrakcyjne.
Oficjalne otwarcie już o godzinie 16. Rozpocznie się od mikołajkowej zabawy z didżejem, która potrwa do godziny 20. W kolejnych dniach będzie otwarte w tych samych godzinach co zadaszone.
Zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze