Tytuł „Mistrzowskiego Sołectwa” w trakcie Gminnego Święta Sportu, które odbyło się w niedzielę, 31 lipca, na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego w Wielkich Oczach, wywalczyła drużyna ze Skolina. Srebro należy do Kobylnicy Wołoskiej, a brąz do Łukawca. Poza podium znalazły się drużyny z Wielkich Oczu i Żmijowisk.
Wydarzenie było nie lada gratką nie tylko dla dorosłych. Najmłodsi zawodnicy również walczyli o puchar mistrza pod czujnym okiem koordynatora Roberta Machczyńskiego.
Święto sportu to jednak nie tylko piłka nożna. Organizatorzy zapewnili również konkurencje lekkoatletyczne, takie jak: bieg w workach, wyciskanie odważnika i gry wielkoformatowe. Zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy ufundowane przez wójta gminy Wielkie Oczy Alberta Hawrylaka.
Impreza zakończyła się zabawą taneczną przy dźwiękach zespołu Hit Hunters.
Organizatorami Gminnego Święta Sportu byli: gmina Wielkie Oczy, Centrum Kultury w Wielkich Oczach i drużyna lokalna – „Gwiazda”.

fot.UG Wielkie Oczy
Organizatorzy zapewnili również konkurencje lekkoatletyczne, takie jak: bieg w workach, wyciskanie odważnika i gry wielkoformatowe.

fot.UG Wielkie Oczy
Zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy ufundowane przez wójta gminy Wielkie Oczy Alberta Hawrylaka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze