Kto uważnie śledził dotychczasowe edycje formatu „MasterChef Nastolatki”, ten pamięta, że mamy w gronie laureatów swoją przedstawicielkę. To Martyna Niemiec z Gniewczyny Łańcuckiej w powiecie przeworskim. Niedawno pod jej okiem ósmoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Przeworsku przeszli w murach Zespołu Szkół Zawodowych w Przeworsku praktyczne warsztaty z przygotowywania sushi i prawdziwie włoskiej pizzy.
Kwietniowe spotkanie przy garnkach i patelniach sprawiło, że uczniowie klasy 8c ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Przeworsku, który odwiedzili ZSZ w Przeworsku wraz z nauczycielem Mariuszem Siuśtą, wskoczyli na wyższy poziom kulinarnych umiejętności, a wszystko to za sprawą fachowych wskazówek Martyny Niemiec – utalentowanej uczestniczki programu TVN „MasterChef Nastolatki”. Pasjonatka gotowania, ucząca się w Zespole Szkół Zawodowych w Przeworsku, swoją miłością do wykwintnych smaków zaraża od jakiegoś już czasu młodszych kolegów. Ósmoklasiści z przeworskiej „Dwójki” pod jej okiem ukręcili swoje pierwsze rolki sushi i przygotowali włoski klasyk, czyli najlepszą na świcie pizzę, której nie powstydziłaby się najlepsza pizzeria w Neapolu. Inspirujące kulinarne wprawki będą z pewnością dobrą bazą pod przyszłe działania młodzieży na tym polu. Martyna pokazała im, że dla chcącego nic trudnego – wystarczy zaangażowanie, odpowiednia dawka wiedzy i dobra energia.
W organizację przedsięwzięcia zaangażowały się: wicedyrektor ZSZ w Przeworsku Ilona Sznajder-Jabłońska, Katarzyna Lampart i Anna Kulas.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze