Reklama

Groźnie wyglądające zderzenie 4 osobówek

Na szczęście zakończyło się tylko na rozbitych pojazdach i mandatach. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Do zdarzeni doszło 14 bm., około godz. 18.30, w Jabłonce.

KPP Brzozów tak pisuje sytuację:

kierujący renaultem, jadąc od strony Grabownicy Starzeńskiej w kierunku Dydni, w pewnym momencie zatrzymał się z zamiarem skrętu w lewo.



fot.KPP Brzozów
Jadąca za nim 27-latka kierująca volvo, zatrzymała się za renaultem, a 23-latek kierujący dacią, jadący bezpośrednio za volvo, chcąc uniknąć najechania na jego tył, zaczął zjeżdżać na prawo. Nie udało się jednak kierowcy bezkolizyjnie wykonać tego manewru i uderzył lewym przodem swojego samochodu w prawy tył volvo.

Natomiast  21-latek, kierujący bmw, jadąc bezpośrednio za dacią, chcąc uniknąć zderzenia z nim, zjechał na lewy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka mercedesem, którym kierowała 48-letnia kobieta.


fot.KPP Brzozów
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2021-04-17 19:48:58

    BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ TO CO JESZ

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości