Na szczęście zakończyło się tylko na rozbitych pojazdach i mandatach. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.
Do zdarzeni doszło 14 bm., około godz. 18.30, w Jabłonce.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ TO CO JESZ
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ TO CO JESZ