Do zdarzenia doszło wczoraj, 17 maja, około godz. 18, w Nowym Siole.
Co wstępnie ustalili mundurowi?
Jadący osobową toyotą 72-letni mieszkaniec gminy Horyniec Zdrój nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu audi.
Niestety doszło do zderzenia, w którym ucierpieli kierujący oraz pasażer toyoty. Przetransportowano ich do szpitala w Lubaczowie.
Kierujący byli trzeźwi. Droga przez pewien czas była zablokowana.





Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze