Mali 4-letni artyści znakomicie wcielili się w postacie jasełkowe. Przedstawienie odgrywali 4 razy.
– Rodzice przywiązują dużą wagę do uczestnictwa dzieci w przedstawieniach. Dlatego staram się, aby role otrzymały[paywall] wszystkie przedszkolaki zgodnie z ich możliwościami, tak aby każdy z ich bliskich był dumny ze swojej pociechy – mówi nauczycielka Małgorzata Sumiec. Wraz z nią dzieci do występów przygotowała Magdalena Antochów-Owsięga.
Przedstawienie dzieci z grupy II zostało zaprezentowane 4-krotnie. Premierę miała miejsce w przedszkolu przed rodzicami i rodzeństwem. Jak co roku, mali artyści przedstawili jasełka dla seniorów w Klubie Salezjańskim. Następnie przedszkolaki wystąpiły w programie wzbogaconym o repertuar specjalnie przygotowany dla babć i dziadków. Zwieńczeniem tego swoistego tournee był występ w Klubie Seniora Caritas.
– To wspólne świętowanie, kolędowanie jest dla nas czymś wyjątkowym, jest doskonałą okazją do kształtowania uczuć miłości, dobroci, szacunku, wrażliwości na potrzeby innych, a także akceptacji i uznania – mówi M. Sumiec.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Karnawał czas zimowych zabaw, maskarad, pochodów balów i innych atrakcji kulturalnych pisanych nawet przez duże K.To czas radości na całym świecie i także do niedawna u nas.Jedynie co się z tego u ostało to jasełka dla dzieciaczków w przedszkolach ale już opanowane przez zakonnice.Kraj opanowała era smutku i cierpienia z perspektywa w niedalekiej przyszłości samobiczowania.Media i rządzący w zapale dyskutują o wartościowych trupach z czasów przeszłych,pomniczkach stawianych wszędzie gdzie się da oraz szukaniem haków na wszystkich wrogów nawet urojonych.I gdzie w takiej atmosferze o beztroskiej zabawie,uśmiechu i radości z życia.
Jest dziedzina gdzie karnawał trwa bez ograniczeń, nazywa się polityka.https://wiadomosci.wp.pl/magdalena-adamowicz-zabrala-corki-do-stanow-zastanawia-data-powrotu-6346468099242113a Nasi "milusińscy" w " tym dzikim kraju' " podorabiali " się olbrzymich majątków pozwalających na zakup nieruchomości i kształcenie dzieci i wnuków np w USA . Wzorem byłego ministra sportu w rządzie PO który zapewne w swojej rezydencji na Florydzie spędza zimę bo jak "żyć w takim dzikim kraju' gdzie zresztą na dodatek "taki mamy klimat" Inni którzy uwłaszczyli się na majątku prasowym po PZPR chcą budować wieżowce-wieże i tak karnawał w "dzikim kraju" trwa.
Do cenzora, dlaczego usunąłeś mój post? Podałem jakieś nieprawdziwe fakty? Link o wyjeździe p. Adamowicz z córkami do USA podany przez" interię" był nieprawdziwy? Czy zaliczyłeś go do niepoprawnego politycznie? A może nie na temat do wątku? W takim razie Tadeusz pisze na temat?
Karnawał czas zimowych zabaw, maskarad, pochodów balów i innych atrakcji kulturalnych pisanych nawet przez duże K.To czas radości na całym świecie i także do niedawna u nas.Jedynie co się z tego u ostało to jasełka dla dzieciaczków w przedszkolach ale już opanowane przez zakonnice.Kraj opanowała era smutku i cierpienia z perspektywa w niedalekiej przyszłości samobiczowania.Media i rządzący w zapale dyskutują o wartościowych trupach z czasów przeszłych,pomniczkach stawianych wszędzie gdzie się da oraz szukaniem haków na wszystkich wrogów nawet urojonych.I gdzie w takiej atmosferze o beztroskiej zabawie,uśmiechu i radości z życia.
Jest dziedzina gdzie karnawał trwa bez ograniczeń, nazywa się polityka.https://wiadomosci.wp.pl/magdalena-adamowicz-zabrala-corki-do-stanow-zastanawia-data-powrotu-6346468099242113a Nasi "milusińscy" w " tym dzikim kraju' " podorabiali " się olbrzymich majątków pozwalających na zakup nieruchomości i kształcenie dzieci i wnuków np w USA . Wzorem byłego ministra sportu w rządzie PO który zapewne w swojej rezydencji na Florydzie spędza zimę bo jak "żyć w takim dzikim kraju' gdzie zresztą na dodatek "taki mamy klimat" Inni którzy uwłaszczyli się na majątku prasowym po PZPR chcą budować wieżowce-wieże i tak karnawał w "dzikim kraju" trwa.
Do cenzora, dlaczego usunąłeś mój post? Podałem jakieś nieprawdziwe fakty? Link o wyjeździe p. Adamowicz z córkami do USA podany przez" interię" był nieprawdziwy? Czy zaliczyłeś go do niepoprawnego politycznie? A może nie na temat do wątku? W takim razie Tadeusz pisze na temat?