Reklama

Jasełka przedstawiali 4 razy

05/02/2019 15:30

Mali 4-letni artyści znakomicie wcielili się w postacie jasełkowe. Przedstawienie odgrywali 4 razy.

– Rodzice przywiązują dużą wagę do uczestnictwa dzieci w przedstawieniach. Dlatego staram się, aby role otrzymały[paywall] wszystkie przedszkolaki zgodnie z ich możliwościami, tak aby każdy z ich bliskich był dumny ze swojej pociechy – mówi nauczycielka Małgorzata Sumiec. Wraz z nią dzieci do występów przygotowała Magdalena Antochów-Owsięga.

Przedstawienie dzieci z grupy II zostało zaprezentowane 4-krotnie. Premierę miała miejsce w przedszkolu przed rodzicami i rodzeństwem. Jak co roku, mali artyści przedstawili jasełka dla seniorów w Klubie Salezjańskim. Następnie przedszkolaki wystąpiły w programie wzbogaconym o repertuar specjalnie przygotowany dla babć i dziadków. Zwieńczeniem tego swoistego tournee był występ w Klubie Seniora Caritas.

Reklama

– To wspólne świętowanie, kolędowanie jest dla nas czymś wyjątkowym, jest doskonałą okazją do kształtowania uczuć miłości, dobroci, szacunku, wrażliwości na potrzeby innych, a także akceptacji i uznania – mówi M. Sumiec.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2019-02-05 19:13:11

    Karnawał czas zimowych zabaw, maskarad, pochodów balów i innych atrakcji kulturalnych pisanych  nawet przez duże K.To czas radości na całym świecie i także do niedawna u nas.Jedynie co się z tego u  ostało to jasełka dla dzieciaczków w przedszkolach ale już opanowane przez zakonnice.Kraj opanowała era smutku i cierpienia z perspektywa w niedalekiej przyszłości samobiczowania.Media i rządzący w zapale dyskutują o wartościowych  trupach   z czasów przeszłych,pomniczkach stawianych wszędzie gdzie się da oraz szukaniem haków na wszystkich wrogów nawet urojonych.I gdzie w takiej atmosferze o beztroskiej zabawie,uśmiechu i radości z życia.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Wojtek - niezalogowany 2019-02-06 11:51:41

    Jest dziedzina gdzie  karnawał trwa bez ograniczeń, nazywa się  polityka.https://wiadomosci.wp.pl/magdalena-adamowicz-zabrala-corki-do-stanow-zastanawia-data-powrotu-6346468099242113a            Nasi  "milusińscy"   w " tym dzikim kraju'     " podorabiali "  się olbrzymich majątków pozwalających na zakup nieruchomości i kształcenie dzieci i wnuków  np w USA  .  Wzorem byłego ministra sportu w rządzie PO który zapewne    w swojej rezydencji na Florydzie spędza zimę bo jak "żyć w takim dzikim kraju'  gdzie  zresztą na dodatek  "taki mamy klimat"     Inni  którzy uwłaszczyli się na majątku prasowym po PZPR chcą budować wieżowce-wieże    i tak karnawał   w "dzikim kraju" trwa.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Edward - niezalogowany 2019-02-07 12:33:47

    Do cenzora, dlaczego usunąłeś mój post?   Podałem jakieś nieprawdziwe fakty?   Link o wyjeździe p. Adamowicz z córkami do USA podany  przez" interię" był nieprawdziwy?  Czy zaliczyłeś  go do   niepoprawnego politycznie?   A może nie na temat do wątku? W takim razie  Tadeusz pisze na temat?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama