W sobotni wieczór 16 lipca na skrzyżowaniu ul. Kościuszki z ul. Czartoryskiego w Sieniawie doszło do dość osobliwego zdarzenia.
Kierujący audi 21- letni mieszkaniec powiatu przeworskiego nie zastosował się do znaku „STOP”, w wyniku czego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z motocyklem marki kawasaki, kierowanym przez 38-letniego i jak się okazało, pijanego mieszkańca powiatu leżajskiego.
Jakby tego było mało, ujawniono, że kierujący jednośladem ma orzeczony przez sąd zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi. W wyniku odniesionych obrażeń, motocyklista trafił do szpitala. Kierujący audi był trzeźwy.
Prowadzone w sprawie postępowanie, wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze