Reklama

Jeden nie ustąpił pierwszeństwa, drugi był pijany

W sobotni wieczór 16 lipca na skrzyżowaniu ul. Kościuszki z ul. Czartoryskiego w Sieniawie doszło do dość osobliwego zdarzenia.

Kierujący audi 21- letni mieszkaniec powiatu przeworskiego nie zastosował się do znaku „STOP”, w wyniku czego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z motocyklem marki kawasaki, kierowanym przez 38-letniego i jak się okazało, pijanego mieszkańca powiatu leżajskiego.

Jakby tego było mało, ujawniono, że kierujący jednośladem ma orzeczony przez sąd zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi. W wyniku odniesionych obrażeń, motocyklista trafił do szpitala. Kierujący audi był trzeźwy.

Reklama

Prowadzone w sprawie postępowanie, wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości