Reklama

Jeszcze tylko Nowe Sady i Siedliska i cała gmina z asfaltowym dywanikiem

5 czerwca br. oddane zostały do użytku fragmenty dróg gminnych w Kupiatyczach w gminie Fredropol. Do zrobienia pozostały jeszcze drogi w Nowych Sadach i Siedliskach i – zdaniem władz – stan nawierzchni dróg w całej gminie będzie bez zastrzeżeń.

– Droga, dojazdy do domostw i do cmentarza w Kupiatyczach to ważne inwestycje za około 400 tysięcy złotych. Dostaliśmy dofinansowanie z Samorządowego Funduszu Dróg. Dodatkowo, niemal w tym samym czasie, wykonaliśmy nową nawierzchnię dróg w Kłokowicach i Nowosiółkach. Za własne pieniądze[paywall]. Teraz przygotowujemy się do złożenia wniosku o dotację z tego samego funduszu na remonty sporych fragmentów dróg w Nowych Sadach i Siedliskach. Mamy już całą dokumentację i kosztorys. Łączny koszt to ponad milion złotych. I wówczas będziemy już mogli się pochwalić, że na niemal całym terenie naszej gminy nawierzchnie dróg będą jak spod igły – powiedział wójt gminy Fredropol Mariusz Śnieżek.

Przyznać trzeba, że inwestycje drogowe w ostatnich latach władzom gminnym się udawały. Niewiele jest takich na Podkarpaciu, które mogłyby się pochwalić niemal w całości wyremontowanymi drogami.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    pip.mikolaj_970 2020-06-20 16:09:32

    pff, w gminie wszystko wygląda lepiej niż w mieście

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kapus - niezalogowany 2020-06-20 19:49:34

    a sraja do potoka w kniazycach i darowicach bo ni e maja szamb i tym samym nie wywoza do oczyszczalni poza wyjatkami,

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ola - niezalogowany 2020-06-20 20:15:06

    W sierakoścach

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama