Reklama

Już jest! Na przemyskim Rynku stanęła choinka [ZDJĘCIA]

Jak do roku wraz z pierwszym śniegiem na przemyskiej starówce zagościła pachnąca lasem choinka. Na płycie Rynku zamontowali ją pracownicy PGK. Póki co cieszy oczy zielenią, ale już w niedzielę, ok. g. 16, w asyście gościa honorowego – Świętego Mikołaja – drzewko rozbłyśnie bożonarodzeniowymi światełkami.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    piotrek.rudi_772 2020-11-30 14:47:23

    Drzewa z Rynku bym wyciął, bo szpecą. I zasadził nowe, ładniejsze.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    . - niezalogowany 2020-11-30 16:03:20

    Brawo!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Maniek - niezalogowany 2020-11-30 16:26:11

    Wprowadzono nowe obostrzenia limit pięciu osób w święta poza domownikami  oznacza że w tym roku nie wolno zostawić wolnego miejsca w wigilię dla gościa i  jest to nie zgodne z tradycją  oznacza to że nie jesteśmy katolikami i nie przyjmujemy  Chrystusa 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama