Jak do roku wraz z pierwszym śniegiem na przemyskiej starówce zagościła pachnąca lasem choinka. Na płycie Rynku zamontowali ją pracownicy PGK. Póki co cieszy oczy zielenią, ale już w niedzielę, ok. g. 16, w asyście gościa honorowego – Świętego Mikołaja – drzewko rozbłyśnie bożonarodzeniowymi światełkami.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Drzewa z Rynku bym wyciął, bo szpecą. I zasadził nowe, ładniejsze.
Wprowadzono nowe obostrzenia limit pięciu osób w święta poza domownikami oznacza że w tym roku nie wolno zostawić wolnego miejsca w wigilię dla gościa i jest to nie zgodne z tradycją oznacza to że nie jesteśmy katolikami i nie przyjmujemy Chrystusa
Jedni przygotowują się do Świąt a inni dalej hejtują.
Wszyscy udajemy że jest cudnie i będą super święta w okresie pandemii z zakazami i nakazami czeska komedia w polskim wykonaniu trwa https://www.youtube.com/watch?v=nnHIfWCBTLY&ab_channel=Luxior
Benek,chcemy zapomniec choc na chwile w ten magiczny czas. Czy to cos zmieni?
każdego roku tną te biedne choinki , żeby cieszły w sumie na chwile tylko.Nikt nie wpadł na pomysł, żeby posadzić na stałe taką choinkę...obserwować jak każdego roku jest większa .Jest miejsce na to, duży trawnik.Może zaczniemy w końcu myśleć.
Drzewa z Rynku bym wyciął, bo szpecą. I zasadził nowe, ładniejsze.
Brawo!
Wprowadzono nowe obostrzenia limit pięciu osób w święta poza domownikami oznacza że w tym roku nie wolno zostawić wolnego miejsca w wigilię dla gościa i jest to nie zgodne z tradycją oznacza to że nie jesteśmy katolikami i nie przyjmujemy Chrystusa