Wielkimi krokami zbliża się jedno z najważniejszych wydarzeń organizowanych rokrocznie na Rynku Starego Miasta.

24 sierpnia, w godzinach od 14 do 20, Dniom Patrona Miasta Świętego Wincentego obchodom towarzyszyć będą Święto Miodu oraz VI Piknik Organizacji Pozarządowych. Będą: profilaktyka zdrowotna, pokaz sprzętu wodnego, biwakowego, warsztaty ikonograficzne, japońska kaligrafia, pokaz sztuk walki, kiermasz żywności, projekt „Archiwa Rodzinne Niepodległej”, obchody 100-lecia PCK, prezentacje pszczelarskie i wiele innych.
W niedzielę z kolei uroczysta msza święta w intencji Przemyśla w kościele Franciszkanów, po niej procesja ulicami miasta i Jarmark Świętego Wincentego. Na deser koncert gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej Kasi Cerekwickiej i Kombii.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze