Reklama

Kasia Cerekwicka i Kombii gwiazdami Wincentiady

Wielkimi krokami zbliża się jedno z najważniejszych wydarzeń organizowanych rokrocznie na Rynku Starego Miasta.

24 sierpnia, w godzinach od 14 do 20, Dniom Patrona Miasta Świętego Wincentego obchodom towarzyszyć będą Święto Miodu oraz VI Piknik Organizacji Pozarządowych. Będą: profilaktyka zdrowotna, pokaz sprzętu wodnego, biwakowego, warsztaty ikonograficzne, japońska kaligrafia, pokaz sztuk walki, kiermasz żywności, projekt „Archiwa Rodzinne Niepodległej”, obchody 100-lecia PCK, prezentacje pszczelarskie i wiele innych.

W niedzielę z kolei uroczysta msza święta w intencji Przemyśla w kościele Franciszkanów, po niej procesja ulicami miasta i Jarmark Świętego Wincentego. Na deser koncert gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej Kasi Cerekwickiej i Kombii.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama