Reklama

Kierowca audi wpadł w poślizg i uderzył w znak drogowy

Do zdarzenia doszło dziś, 21 grudnia, o godz. 6.46, na tarnobrzeskiej Wisłostradzie.

22-letni kierujący osobowym audi wpadł w poślizg, przez co zjechał na pobocze, gdzie uderzył w znak drogowy.

Jeden z pasażerów, 56-letni mężczyzna, trafił do szpitala. Kierowca był trzeźwy.

Funkcjonariusze apelują o bezpieczną i ostrożną jazdę!

Na drogach jest niebezpiecznie:
Leżachów: Kierujący audi jechał za szybko, wpadł w poślizg i uderzył iveco


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2021-12-21 19:46:17

    ,

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2021-12-21 19:51:38

    BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ TO CO JESZ

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości