Do zdarzenia doszło dziś, 21 grudnia, o godz. 6.46, na tarnobrzeskiej Wisłostradzie.
22-letni kierujący osobowym audi wpadł w poślizg, przez co zjechał na pobocze, gdzie uderzył w znak drogowy.
Jeden z pasażerów, 56-letni mężczyzna, trafił do szpitala. Kierowca był trzeźwy.
Funkcjonariusze apelują o bezpieczną i ostrożną jazdę!
Na drogach jest niebezpiecznie:
Leżachów: Kierujący audi jechał za szybko, wpadł w poślizg i uderzył iveco
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ TO CO JESZ
,
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PLYOUTUBE.COM - POZNAJ TO CO JESZ