Do zdarzenia doszło wczoraj, po godz. 17, na ul. Sikorskiego w Tarnobrzegu.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 58-letni kierowca mercedesa, wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej, zderzył się z motocyklistą.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze