Reklama

Kierowca mercedesa zderzył się z motocyklistą

Do zdarzenia doszło wczoraj, po godz. 17, na ul. Sikorskiego w Tarnobrzegu.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 58-letni kierowca mercedesa, wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej, zderzył się z motocyklistą.

17-latek, który kierował jednośladem, został przewieziony do szpitala na badania. Policjanci ustalili, że kierowca mercedesa był trzeźwy. Trwają czynności wyjaśniające dokładne okoliczności tego zdarzenia.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości