Reklama

Kierowca osobówki trafił do szpitala po zderzeniu opla z ciężarówką

Do zdarzenia doszło 23 bm., po godz. 6, osiedlu Nagnajów w Tarnobrzegu.

Kierujący oplem astra podcza zjeżdżania z wiaduktu na drogę krajową nr 9 ( relacji Radom – Rzeszów), nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z ciągnikiem siodłowym marki Volvo z naczepą.


Kierujący osobówką 49-letni mieszkaniec powiatu sandomierskiego z niewielkimi urazami trafił do szpitala na badania lekarskie. Obaj kierujący byli trzeźwi. Przez 2,5 godziny na tym odcinku ruch odbywał się wahadłowo. 


fot.KMP Tarnobrzeg
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2020-11-24 20:16:39

    BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości