Do zdarzenia doszło 23 bm., po godz. 6, osiedlu Nagnajów w Tarnobrzegu.
Kierujący oplem astra podcza zjeżdżania z wiaduktu na drogę krajową nr 9 ( relacji Radom – Rzeszów), nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z ciągnikiem siodłowym marki Volvo z naczepą.
Kierujący osobówką 49-letni mieszkaniec powiatu sandomierskiego z niewielkimi urazami trafił do szpitala na badania lekarskie. Obaj kierujący byli trzeźwi. Przez 2,5 godziny na tym odcinku ruch odbywał się wahadłowo.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL