Reklama

Kierująca busem doprowadziła do zderzenia z ciężarowym volvo [ZDJĘCIA]

Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Kobieta, która kierowała busem, została ukarana mandatem.

Do zdarzenia doszło 26 bm, po godz.10, w Grabownicy Starzeńskiej.

Wtedy to kierująca volkswagenem, jadąc od strony Dynowa, nie upewniła się, czy może bezpiecznie skręcić w lewo, i doprowadziła do zderzenia z volvo, które akurat ją wyprzedzało.

Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierujących pojazdami. Zarówno 48-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego kierujący volvo, jak i 30-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego z vw byli trzeźwi.

Kobieta doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Na szczęście okazały się niegroźne. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym została ukarana mandatem.

Reklama

fot.KPP Brzozów


fot.KPP Brzozów
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2022-05-30 14:12:59

    .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości