Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Kobieta, która kierowała busem, została ukarana mandatem.
Do zdarzenia doszło 26 bm, po godz.10, w Grabownicy Starzeńskiej.
Wtedy to kierująca volkswagenem, jadąc od strony Dynowa, nie upewniła się, czy może bezpiecznie skręcić w lewo, i doprowadziła do zderzenia z volvo, które akurat ją wyprzedzało.
Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierujących pojazdami. Zarówno 48-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego kierujący volvo, jak i 30-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego z vw byli trzeźwi.
Kobieta doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Na szczęście okazały się niegroźne. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym została ukarana mandatem.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
.