Reklama

Kierująca oplem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się z busem

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło 7 kwietnia, o godz. 14, w miejscowości Nawsie.

Policjani informują, że  28-letnia kierująca oplem na skrzyżowaniu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu dostawczemu renault, przez co doszło do zderzenia pojazdów.

Kierujący byli trzeźwi. Kobieta przewoziła 3 pasażerów. 30-letni kierowca renaulta jechał sam. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości