Reklama

Kierująca renaultem wjechała w słup energetyczny [ZDJĘCIA]

Do zderzenia doszło 27 kwietnia, po godz. 13, w Turzym Polu.

45-letnia mieszkanka powiatu sanockiego, jadąc od strony Humnisk w kierunku Jasionowa, podczas pokonywania zakrętu straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwny pas ruchu i wjechała do przydrożnego rowu. Samochód zatrzymał się na słupie energetycznym i pobliskim ogrodzeniu.

Kobieta była trzeźwa. Na szczęście nie ucierpiała. 


fot.KPP Brzozów


fot.KPP Brzozów
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2021-04-30 14:58:23

    badzmy ostrozni -  zycie.pl

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tadzik - niezalogowany 2021-04-30 22:10:12

    Szukała  epoki oświecenia i EUREKA jest ...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości