Reklama

Kolejarze przemaszerują ulicami Przemyśla [PROGRAM]

Międzyregionalna Sekcja Kolejarzy Województwa Podkarpackiego 24 bm. organizuje „Pochód z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez RP Polską połączone z obchodami święta kolejarza”.

Uroczystości o g. 12.30 zainicjuje msza s w archikatedrze koncelebrowana przy udziale kolejowych pocztów sztandarowych i orkiestry dętej z Lubaczowa. O 13.45 złożenie kwiatów przed obeliskiem bł. Ks. Popiełuszki i następnie przemarsz z pocztami i orkiestrą od bazyliko przez ul. Fredry, Rynek, ul. Fransiszkańską przed pomnik Ojca św. Jana Pawła II. Od 14.45 przemarsz w kierunku dworca głównego. 


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    asdf - niezalogowany 2018-11-23 15:55:49

    https://nczas.com/2018/11/22/setna-rocznica-zwycieskiej-obrony-lwowa-chwala-orletom-lwowskim/

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama