Międzyregionalna Sekcja Kolejarzy Województwa Podkarpackiego 24 bm. organizuje „Pochód z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez RP Polską połączone z obchodami święta kolejarza”.
Uroczystości o g. 12.30 zainicjuje msza s w archikatedrze koncelebrowana przy udziale kolejowych pocztów sztandarowych i orkiestry dętej z Lubaczowa. O 13.45 złożenie kwiatów przed obeliskiem bł. Ks. Popiełuszki i następnie przemarsz z pocztami i orkiestrą od bazyliko przez ul. Fredry, Rynek, ul. Fransiszkańską przed pomnik Ojca św. Jana Pawła II. Od 14.45 przemarsz w kierunku dworca głównego.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.https://nczas.com/2018/11/22/setna-rocznica-zwycieskiej-obrony-lwowa-chwala-orletom-lwowskim/
https://nczas.com/2018/11/22/setna-rocznica-zwycieskiej-obrony-lwowa-chwala-orletom-lwowskim/