20 lipca w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Radawie kolejna propozycja z bogatej letniej oferty. Tego dnia dla osób, które zechcą spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu, oprócz aktywności wodnych i sportowych – muzyczna podróż. Szykują się dwa koncerty, najpierw od godz. 19 Joanna Smajdor zaprezentuje przeboje Anny Jantar. Następnie od godz. 21 do wspólnej zabawy zaproszą Wędrowne Gitary.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy."Następnie od godz. 21 do wspólnej zabawy zaproszą Wędrowne Gitary", a na zakończenie powinien dać swój koncert Kazik "GULA" z Cienkich w rytmie "pije Kuba do Jakuba", jako konferansjerka Maryśka.
"Następnie od godz. 21 do wspólnej zabawy zaproszą Wędrowne Gitary", a na zakończenie powinien dać swój koncert Kazik "GULA" z Cienkich w rytmie "pije Kuba do Jakuba", jako konferansjerka Maryśka.