Reklama

Kolizja w Małkowicach. 23-latek jadący mercedesem był pijany i agresywny

Młody kierowca nie tylko doprowadził do zderzenia pojazdów. Odpowie również za inne przewinienia. A jest ich kilka.

Przemyska policja informuje wstępnie, że wczoraj, czyli 24 lipca, po godz. 15, w Małkowicach kierujący mercedesem podczas włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej toyocie. Auta się zderzyły. 

23-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego szybko odjechał.

Policjanci na miejscu zastali jedynie kierująca toyotą, 33-letnią mieszkankę powiatu przemyskiego i jej 3-letnią córeczkę. Obie przewieziono do szpitala na badania. Szczęśliwie obrażenia nie były dla nich niebezpieczne. 

Reklama

 

Kolizja w Małkowicach


Sprawca długo się nie ukrywał. Świadkowie pomogli policji ustalić jego lokalizację.

Oddalił się nie bez powodu. Miał ich kilka:

  • spowodowanie kolizji drogowej
  • jazda bez uprawnień – stracił prawko kilka dni wcześniej nadmierną prędkość
  • ponad 2 promile alkoholu w organizmie


23-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego był też agresywny i znieważył policjantów. 

Został zatrzymany, trafił do policyjnego aresztu, a niebawem za swoje zachowanie i wszystkie przewinienia odpowie przed sądem. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama