Wójt gminy Lubaczów Wiesław Kapel poinformował dziś o wykryciu zakażenia koronawirusem COVID-19 w urzędzie gminy.
Zakażenie SARS-CoV-2 potwierdzono u dwóch pracowników urzędu. Z tego powodu część pracowników została objęta kwarantanną.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Potwierdzonych już więcej pracowników
Potwierdzonych już więcej pracowników