Reklama

Koronawirus u pracowników urzędu gminy. Kwarantanna i utrudnienia

Wójt gminy Lubaczów Wiesław Kapel poinformował dziś o wykryciu zakażenia koronawirusem COVID-19 w urzędzie gminy.

Zakażenie SARS-CoV-2 potwierdzono u dwóch pracowników urzędu. Z tego powodu część pracowników została objęta kwarantanną.

– W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo zostaje ograniczone funkcjonowanie UrzęduGminy Lubaczów  w zakresie bezpośredniej obsługi interesantów. Za utrudnienia wynikłe z tego powodu przepraszamy – napisał w komunikacie wójt gminy Lubaczów Wiesław Kapel.



san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Zatroskana - niezalogowany 2020-08-06 20:45:52

    Potwierdzonych już więcej pracowników

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama