Reklama

„Kręcili bączki” na parkingu. Aż dachowali

Do zdarzenia doszło dziś, 16 lutego, na jednym z parkingów w Dubiecku.

Jak informuje Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu ok. g. 14.10 wezwano karetkę z Nienadowej do Dubiecka.

Na miejscu ratownicy zastali wywrócony pojazd. Okazało się, że pięciu młodych ludzi wprawiało się w „kręceniu bączków” na parkingu. Niestety najwyraźniej niedoświadczony kierowca w pewnym momencie stracił panowanie nad bmw, doprowadził do jego przewrócenia, a następnie dachowania.

Dwoje pasażerów ucierpiało podczas „szkolenia”, przewieziono ich do szpitala w Przemyślu.
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2020-02-16 22:21:15

    BĄDŹMY OSTROŻNI - ZYCIE.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Heniek - niezalogowany 2020-02-16 22:39:53

    Z bezrobocia przewraca się w główkach i tak wyszło

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Stewen - niezalogowany 2020-02-17 13:36:21

    Najpierw niech się nauczą bączki kręcić mopem po podłodze, potem rower, a na samym końcu BMW (będziesz miał wywrotkę)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama