Sprawdziliśmy, którzy kandydaci zdobyli najwięcej głosów.
1. Maciej Kamiński (PiS) – 1206
2. Robert Bal (Regia Civitas) – 812
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Brawo Ewa! Słusznie wygrałaś!!! Będziesz nadal znakomitą radną!
piękny wynik,-jak na 60-tysięczne miasto to naprawdę sporo głosów.Zdaje się,że ten z największym poparciem ,to jest około 2%,no to naprawdę ORZEŁ!
Czyli mamy ok. 2% durnowatych Przemyślan dla których stetryczały, komuszy dziad ze swoją szajką sfrustrowanych i niedorobionych jest idolem. Niestety, na prowincji jest dużo gorzej.
1206 głosów absolwent cegiełki :D
ta cala trojka powinna wyleciec z rady miasta juz wystarczy na nich patrzec a szczegolne ten pan bal
Brawo Pan Maciej Kamiński! 1206 głosów to faktycznie mega wynik! Szkoda że Pan na Prezydenta nie startował!
Nie mogę zrozumieć przemyślan, osoby-radni wskazani w tym artykule siedzą w RM już sporo czasu, wskażcie proszę czym się wykazali, co zrobili dla miasta? Moim zdaniem na pewno zadbali o poprawienie swojej sytuacji materialnej i to znacznie. A miasto? Co Przemyśl zyskał w wyniku siedzenia w RM tych osób?
Pan Maciej Kamiński zablokował budowę drogi łączącej 3Maja i Kmiecie także bardzo przyczynił się dorozwoju miasta.
725 bezmózgowców to coś mówi o tych ludziach w 2 okręgu wyborczym bezmózg bezmózg bezmózg i jeszcze raz bezmózg nie pisząc już o innych bezmózgach którzy głosowali na innych kandydatów z terrorystyczno-przestępczej partii PO , a dzisiaj przed MNZP można było zobaczyć tą tą hołotę
PS Głosuj tylko na PiS i pana Hamryszczaka jeśli chcesz żeby było jeszcze lepiej a głosując na tą śmieszną organizację K15 i Bakna będzie jeszcze gorzej niż było
No to wiadomo dlaczego 10 tysięcy mieszkańców opuściło Przemyśl.
Brawo Ewa! Słusznie wygrałaś!!! Będziesz nadal znakomitą radną!
Do dupy z wami PO paprancy
piękny wynik,-jak na 60-tysięczne miasto to naprawdę sporo głosów.Zdaje się,że ten z największym poparciem ,to jest około 2%,no to naprawdę ORZEŁ!