W połowie grudnia w Przemyskiej Bibliotece Publicznej im. Ignacego Krasickiego odbył się XXVIII Turniej Wierszy Jednego Poety im. Ewy Lis. Tym razem turniej poświęcony był twórczości Janusza Drzewuckiego.
Jury w składzie: Janusz Drzewucki, przewodniczący oraz członkowie Krzysztof Lisowski i Alicja Kunert po wysłuchaniu 29 prezentacji, w tym dwóch propozycji poezji śpiewanej, przyznało Grand Prix XXVIII Turnieju Wierszy Jednego Poety im. Ewy Lis Małgorzacie Stopyrze (MDK Lubaczów). Trzy (równorzędne) pierwsze nagrody otrzymały: Izabela Krubnik (MDK Lubaczów), Katarzyna Bolek (MDK Jasło) i Pola Gołębiowska (MDK Jasło).
Trzy drugie nagrody jury przyznało: Elizie Kochanowicz (Grupa Teatralna Garderoba, ZSEiO Przemyśl), Ewie Szpyt (MDK Lubaczów) i Katarzynie Lechowskiej (MDK Jasło). Cztery trzecie nagrody otrzymali: Hubert Kurek (Grupa Teatralna Garderoba), Denis Firat (Grupa Teatralna Garderoba), Marek Śliwa (MDK Jasło) i Joanna Pętlak (I LO Przemyśl). Ponadto
sześć wyróżnień otrzymali: Angelika Kolasa, Oliwia Czubocha, Bartłomiej Babula, Magdalena Zarembska (wszyscy z MDK Lubaczów), Dominik Buksa (Grupa Teatralna Garderoba) i Gerard Józefowski (II LO Przemyśl). Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze