Reklama

Laureaci turnieju poetyckiego im. Ewy Lis

26/12/2015 09:31

W połowie grudnia w Przemyskiej Bibliotece Publicznej im. Ignacego Krasickiego odbył się XXVIII Turniej Wierszy Jednego Poety im. Ewy Lis. Tym razem turniej poświęcony był twórczości Janusza Drzewuckiego.

Jury w składzie: Janusz Drzewucki, przewodniczący oraz członkowie Krzysztof Lisowski i Alicja Kunert po wysłuchaniu 29 prezentacji, w tym dwóch propozycji poezji śpiewanej, przyznało Grand Prix XXVIII Turnieju Wierszy Jednego Poety im. Ewy Lis Małgorzacie Stopyrze (MDK Lubaczów). Trzy (równorzędne) pierwsze nagrody otrzymały: Izabela Krubnik (MDK Lubaczów), Katarzyna Bolek (MDK Jasło) i Pola Gołębiowska (MDK Jasło).

Trzy drugie nagrody jury przyznało: Elizie Kochanowicz (Grupa Teatralna Garderoba, ZSEiO Przemyśl), Ewie Szpyt (MDK Lubaczów) i Katarzynie Lechowskiej (MDK Jasło). Cztery trzecie nagrody otrzymali: Hubert Kurek (Grupa Teatralna Garderoba), Denis Firat (Grupa Teatralna Garderoba), Marek Śliwa (MDK Jasło) i Joanna Pętlak (I LO Przemyśl). Ponadto

Reklama

sześć wyróżnień otrzymali: Angelika Kolasa, Oliwia Czubocha, Bartłomiej Babula, Magdalena Zarembska (wszyscy z MDK Lubaczów), Dominik Buksa (Grupa Teatralna Garderoba) i Gerard Józefowski (II LO Przemyśl). Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.


JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości