Reklama

LemON zagrał w Przemyślu [wideo]

29/08/2015 09:43

LemON to pierwsza gwiazda tegorocznej Wincentiady, czyli Dni Patrona Miasta Przemyśla. Zespół zagrał w piątek wieczorem na przemyskim Rynku. Koncert trwał półtorej godziny i zgromadził wielu fanów.

Dzisiaj o 18.15 na Zamku Kazimierzowskim odbędzie się koncert DuoKlavitarre , a o 20.15 na Rynku występ teatru ulicznego Wieża Babel.

W niedzielę rano msza św. i procesja z relikwiami patrona miasta św. Wincentego. Popołudniu finał akcji „Tornister pełen uśmiechów”, koncert Magdy Anioł, zabawy dla dzieci, a wieczorem gwiazda wieczoru Anita Lipnicka.
Patronat nad imprezą sprawuje m.in. "Życie Podkarpackie".


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kasiula - niezalogowany 2015-08-29 12:09:28

    Magiczne to było ... <3 Igor :*

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ozzman - niezalogowany 2015-08-29 20:57:39

    Tak się zastanawiam po kiego dicka zapraszać do tego miasta i tracić przy tym w ciul szmalu, tego typu gówniane kapele z ich zdechłą, cieniarską muzyczką, jak mamy na miejscu tyle zajebistych bandów, które zagrałby za niewielką opłatą jak sądze; Rotengeist, Sacrifer czy choćby Cryptic Tales itp. i jeszcze pare innych by się znalazło, chociażby taki Blacksnake...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Aisha - niezalogowany 2015-08-29 21:09:37

    Chory jesteś to się lecz. Po braku kultury i kilku zdaniach napisanych przez ciebie widać kim tak naprawdę jesteś!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama