LemON to pierwsza gwiazda tegorocznej Wincentiady, czyli Dni Patrona Miasta Przemyśla. Zespół zagrał w piątek wieczorem na przemyskim Rynku. Koncert trwał półtorej godziny i zgromadził wielu fanów.
Dzisiaj o 18.15 na Zamku Kazimierzowskim odbędzie się koncert DuoKlavitarre , a o 20.15 na Rynku występ teatru ulicznego Wieża Babel.
W niedzielę rano msza św. i procesja z relikwiami patrona miasta św. Wincentego. Popołudniu finał akcji „Tornister pełen uśmiechów”, koncert Magdy Anioł, zabawy dla dzieci, a wieczorem gwiazda wieczoru Anita Lipnicka.
Patronat nad imprezą sprawuje m.in. "Życie Podkarpackie".

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tak się zastanawiam po kiego dicka zapraszać do tego miasta i tracić przy tym w ciul szmalu, tego typu gówniane kapele z ich zdechłą, cieniarską muzyczką, jak mamy na miejscu tyle zajebistych bandów, które zagrałby za niewielką opłatą jak sądze; Rotengeist, Sacrifer czy choćby Cryptic Tales itp. i jeszcze pare innych by się znalazło, chociażby taki Blacksnake...
Chory jesteś to się lecz. Po braku kultury i kilku zdaniach napisanych przez ciebie widać kim tak naprawdę jesteś!
dobrze prawisz! j3b@ć ukraińskich chałturników!!!
LemON jest cudowny, dziękujemy za wspaniały wieczór :)
Akurat większość ludzi nie zna tych "kapel", które zaproponowałeś. NIgdy ich piosenki w radiu nie leciały. Nie są gwiazdami na skalę estradową, niestety. Lepiej dopłacić więcej a posłuchać kogoś, kogo piosenki znami niż cholera wie jakie band-y, że przyjdzie garstka ludzi Twojego pokroju. Wolę LemON niż Rotengeist, gdzie masa facetów w glanach będzie skakać i trzepać włosami a z dzieckiem na to się nie pójdzie.
Magiczne to było ... <3 Igor :*
Tak się zastanawiam po kiego dicka zapraszać do tego miasta i tracić przy tym w ciul szmalu, tego typu gówniane kapele z ich zdechłą, cieniarską muzyczką, jak mamy na miejscu tyle zajebistych bandów, które zagrałby za niewielką opłatą jak sądze; Rotengeist, Sacrifer czy choćby Cryptic Tales itp. i jeszcze pare innych by się znalazło, chociażby taki Blacksnake...
Chory jesteś to się lecz. Po braku kultury i kilku zdaniach napisanych przez ciebie widać kim tak naprawdę jesteś!