Reklama

Lodowisko już działa! Stok tuż-tuż

Od wielu dni, z małymi przerwami, armatki na stoku narciarskim na przemyskim Zniesieniu pracują pełną parą. Już tylko godziny dzielą miłośników białego szaleństwa od pierwszych szusów. Tymczasem amatorzy łyżew zarówno w Przemyślu, jak i w Jarosławiu z lodowisk już korzystają.

Żmudny proces naśnieżania stoku narciarskiego w Przemyślu rozpoczął się 1 grudnia br. Aura sprzyjała, bo spadł wówczas śnieg i jest mróz. Stok i oślą łączkę naśnieżało łącznie osiem armatek. Pracowały całe doby. Równocześnie montowane były ławki na wyciągu narciarskim, które przeszły konserwację, kontrole i wszelkie możliwe badania. Przypomnijmy, że ze względów epidemicznych nie będzie funkcjonować wyciąg do dolnej stacji. Jak poinformowała dyrektor Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przemyślu Greta Ostrowska, stok zostanie otwarty dla narciarzy na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia. Ceny biletów się nie zmieniły[paywall].

Lodowiska już działają. Z obostrzeniami

11 grudnia br. w Jarosławiu, na terenie należącym do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, tuż za halą sportową, a 12 grudnia br. w Przemyślu, przy ulicy Sanockiej, sezon rozpoczęli łyżwiarze. Oczywiście spełniając wszystkie wymogi sanitarne. O te zadbało szefostwo zarównojarosławskiego MOSiR-u, jak i przemyskiego POSiR-u. W Jarosławiu lodowisko otwarte jest codziennie w godzinach od 10 do 21. Cennik, dodatkowy regulamin oraz wytyczne sanitarne dostępne są m.in. na stronie internetowej www.miastojaroslaw.pl oraz pod numerem tel. 16 621-56-58 w. 48.

Reklama

– Lodowisko, oczywiście zadaszone, tak jak w poprzednim sezonie, rozpoczęło funkcjonowanie w sobotę, 12 grudnia. Mogliśmy wcześniej, ale czekaliśmy na rolbę (rodzaj pojazdu czyszczącego i wygładzającego lód – przyp.). Zapraszamy wszystkich chętnych. Oczywiście z zachowaniem wszystkim wytycznych odnośnie bezpieczeństwa i wymogów sanitarnych. Stworzyliśmy specjalne strefy pod namiotem do przebierania łyżew. Będziemy również przestrzegać limitu osób jednorazowo przebywających na lodowisku – poinformowała dyrektor POSiR G. Ostrowska.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    zimny - niezalogowany 2020-12-14 19:18:54

    A teren prywatny czyli "osla łaczka" była snieżona z kasy miejskiej przy wykorzystaniu pracowników POSiR no i sprzetu.Czy jest wystawiona faktura dla tego "bełkota"

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    r n - niezalogowany 2020-12-14 19:43:27

    ''Stok tuż-tuż''Marzyciele ?!?!? No ale w sumie pomarzyć, pofantazjować sobie. to nic złego.''Bo fantazja, fantazja jest od tegoAby bawić się, aby bawićAby bawić się na całego''YOUTUBE.COM - FASOLKI - FANTAZJA

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    fan - niezalogowany 2020-12-14 20:37:20

    Stok. Ktoś powinien beknąć za naśnieżanie w takich warunkach, ale cóż społeczeństwo zapłaci za ambicje p. DYREKTOR 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama