W niedzielę, 8 września od g. 10 Arboretum w Bolestraszycach otworzy swoje podwoje dla zwiedzających. A to w związku z XIII Międzynarodowym Festiwalem Derenia.
W programie m.in. konferencja naukowa, sprzedaż produktów tradycyjnych i regionalnych, sprzedaż roślin, zwiedzanie kolekcji pomologicznej, warsztaty kulinarne i koncert plenerowy. Ważne: wstęp do Arboretum tego dnia jest płatny.
Międzynarodowy Festiwal Derenia
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze