Reklama

Mieszkańcy Mniszej bez wody. Awaria magistrali wodociągowej

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Przemyślu informuje mieszkańców ulicy Mnisza nr 4, 12 oraz użytkowników kiosków przy przystanku na ulicy Jagiellońska o przerwie w dostawie wody w związku z awarią na magistrali DN400. Awaryjne wyłączenie wody rozpoczęło się o godz. 12.45 i potrwa do czasu usunięcia awarii.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama