Reklama

Mogą być inspiracją dla młodych stażem małżonków [ZDJĘCIA]

W sali narad Urzędu Miasta i Gminy Jawornik Polski w powiecie przeworskim na początku stycznia miała miejsce wyjątkowa uroczystość dedykowana parom, którzy w „konkurencji” życie we dwoje mają wspaniałe osiągnięcia. Mowa o jubileuszach małżeńskich, które zawsze są uroczystym, wartym celebrowania świętem.

Takie święto jest zwykle nie tylko okazją do okazania sobie miłości, ale również do sięgnięcia pamięcią wstecz i przypomnienia sobie najpiękniejszych momentów na wspólnej drodze życia. To także właściwa chwila, by podziękować sobie za wsparcie i opiekę i cierpliwość i właśnie tak przebiegała uroczystość zorganizowana w UMiG Jawornik Polski, gdzie małżonków podjął burmistrz Łukasz Kowaliło.

Niezwykłe jubileusze celebrowały dwie pary: Teresa i Stanisław Szybiakowie, obchodzący 55. rocznicę ślubu oraz Zofia i Ignacy Drozdowiczowie, świętujący 60. rocznicę ślubu.

Reklama

Podczas niecodziennego wydarzenia małżonkom towarzyszyli także: sekretarz Agnieszka Czapla, skarbnik Izabela Kuchcińska-Kasznia oraz zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Dorota Czepiel. Wręczyli oni parom upominki nawiązujące do Miasta i Gminy Jawornik Polski, listy okolicznościowe, a także dołączyli się do życzeń jubileuszowych przekazanych im przez włodarza. Małżonkom gratulowano wytrwałości w danym sobie wiele lat temu słowu i życzono kolejnych lat przeżytych w miłości i dobrym zdrowiu.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/01/2025 19:19
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama