W sali narad Urzędu Miasta i Gminy Jawornik Polski w powiecie przeworskim na początku stycznia miała miejsce wyjątkowa uroczystość dedykowana parom, którzy w „konkurencji” życie we dwoje mają wspaniałe osiągnięcia. Mowa o jubileuszach małżeńskich, które zawsze są uroczystym, wartym celebrowania świętem.
Takie święto jest zwykle nie tylko okazją do okazania sobie miłości, ale również do sięgnięcia pamięcią wstecz i przypomnienia sobie najpiękniejszych momentów na wspólnej drodze życia. To także właściwa chwila, by podziękować sobie za wsparcie i opiekę i cierpliwość i właśnie tak przebiegała uroczystość zorganizowana w UMiG Jawornik Polski, gdzie małżonków podjął burmistrz Łukasz Kowaliło.
Niezwykłe jubileusze celebrowały dwie pary: Teresa i Stanisław Szybiakowie, obchodzący 55. rocznicę ślubu oraz Zofia i Ignacy Drozdowiczowie, świętujący 60. rocznicę ślubu.
Podczas niecodziennego wydarzenia małżonkom towarzyszyli także: sekretarz Agnieszka Czapla, skarbnik Izabela Kuchcińska-Kasznia oraz zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Dorota Czepiel. Wręczyli oni parom upominki nawiązujące do Miasta i Gminy Jawornik Polski, listy okolicznościowe, a także dołączyli się do życzeń jubileuszowych przekazanych im przez włodarza. Małżonkom gratulowano wytrwałości w danym sobie wiele lat temu słowu i życzono kolejnych lat przeżytych w miłości i dobrym zdrowiu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze