Działo się podczas weekendu na przemyskim Rynku. Trzeci Przemyski Konwent Tatuażu, Żarciowozy 2019 i Święto Fajki. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Atrakcji było co niemiara i spore było też nimi zainteresowanie. Bez przesady można powiedzieć, że przez przemyski Rynek podczas minionego weekendu przewaliły się tłumy mieszkańców i przyjezdnych.
Tatuażyści rywalizowali ze sobą w kilku kategoriach: tatuaż mały czarno-szary, tatuaż kolorowy, regionalny, realistyczny, old school, patriotyczny, duży czarno-biały, duży kolorowy oraz tatuaż 1. i 2. dnia konwencji.
W niedzielę Rynkiem zawładnęli z kolei fajczarze. Święto fajki to impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz imprez kulturalnych Przemyśla. Zaczęło się od kiermaszu fajkowego, później ulicami miasta przeszedł korowód fajczarzy. Na Rynku wystąpiły zespoły szałamaistek i marżoretek, uczniowie szkoły muzycznej, wręczono „Fajkę Zaufania” oraz wybrano „Króla Fajki”, a na koniec imprezy na scenie w Rynku wystąpiły dwa zespoły: Freeborn Brothers oraz gwiazda wieczoru Darek Malejonek z zespołem Hyperhemon, znany bliżej z zespołu Maleo Reggae Rockers. Artysta nie szczędził słów zachwytu przemyskim Rynkiem oraz naszym regionem.
Świetnym dopełnieniem cyklu imprez były Żarciowozy 2019, czyli dwudniowy zlot foodtrucków, których załogi serwowały rozmaite uliczne specjały. Zainteresowanie było naprawdę spore. Przemyślanom szczególnie przypadły do gustu węgierskie langosze, a także bajgle i tajskie lody.

fot.Kamil Jacek Zarański
Ostre, rockowe granie na Rynku w wykonaniu Darka Malejonka z zespołem Hyperhemon.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.MODA NA FAJKI TAK KIEDYŚ NIEŚWIADOMIE LANSOWANO ZABÓJCZY W SKUTKACH NAŁÓG - NATEMAT.PL
TATUAŻE NIEBEZPIECZNE Z POWODU TOKSYCZNYCH BARWNIKÓW - NAUKAWPOLSCE.PAP.PL
Rysuj sobie rysuj, a potem:TATUAŻ NIE MUSI BYĆ NA CAŁE ŻYCIE. ALE USUNIĘCIE POTRAFI BYĆ DROŻSZE I BARDZIEJ BOLESNE NIŻ ZROBIENIE - MONEY.PL
Może przynjamniej te burgery były roślinne, jak Pan Bóg przykazał ?!?
Ty się lecz człowieku z tymi swoimi mądrościami.
Że tak to delikatnie ujmę. Po h*** impreza z fajką w tle. Tyle, że to wszystko było w Rynku. A Muzeum Dzwonów i Fajek - Plac Niepodległości świeciło pustkami.Nie było Fajowo - było H*****. To Nie Było Święto Fajki. To było święto Patologi - obżarstwa i dziarania.
MODA NA FAJKI TAK KIEDYŚ NIEŚWIADOMIE LANSOWANO ZABÓJCZY W SKUTKACH NAŁÓG - NATEMAT.PL
TATUAŻE NIEBEZPIECZNE Z POWODU TOKSYCZNYCH BARWNIKÓW - NAUKAWPOLSCE.PAP.PL
Rysuj sobie rysuj, a potem:TATUAŻ NIE MUSI BYĆ NA CAŁE ŻYCIE. ALE USUNIĘCIE POTRAFI BYĆ DROŻSZE I BARDZIEJ BOLESNE NIŻ ZROBIENIE - MONEY.PL