Reklama

Na Rynku i przemyskich podwórkach będą przygrywać kapele!

Centrum Kulturalne w Przemyślu jest organizatorem 42. Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel Folkloru Miejskiego im. Jerzego Janickiego – najstarszej w kraju imprezy promującej folklor miejski, której celem jest chronienie i pielęgnowanie wartości, które wiążą się ze stylem, repertuarem i swoistą atmosferą występów kapel podwórkowych.

26 czerwca, w g. 11 i 14, w sali widowiskowej CK odbędą się przesłuchania konkursowe kapel, a potem przed nami wieczór piosenek lwowskich, skeczy i zabawnych monologów w wykonaniu Stanisława Górki (g. 19).

27 czerwca, w g. 10 – 12, kapele będą tradycyjnie koncertować na ulicach i podwórkach Przemyśla. Imprezę w g. 13.30 – 15.30 zwieńczy koncert plenerowy na Rynku z udziałem Kapeli „Ta Joj” i kapel uczestniczących w festiwalu. 

Nasza redakcja objęła patronat nad imprezą.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama