Reklama

Nad ranem w Przemyślu osobówka zderzyła się z pociągiem

Do zdarzenia doszło dziś nad ranem, około godz. 3.30 w Przemyślu na ul. Lwowskiej.


Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu wstępnie podają, że kierujący osobowym daewoo jechał od strony Przemyśla w kierunku Hurka.

Z kolei pociąg towarowy w tym samym czasie przemieszczał się po torowisku od Medyki do Krównik.

Do zderzenia doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Wtedy to kierujący daewoo nie zastosował się do poleceń dróżnika kolejowego i wjechał w początek składu – bok lokomotywy.

Skład liczył 700 metrów długości, w tym 2 lokomotywy i 50 wagonów.

Szczęśliwie nikt nie został ranny. Kierujący byli trzeźwi. Kierujący daewoo za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 zł.  


fot.KMP Przemyśl


fot.KMP Przemyśl
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama