W Wojewódzkim Podkarpackim Szpitalu Psychiatrycznym odbył się IV Rodzinny Piknik Zdrowia.
Po raz pierwszy piknik został zorganizowany 4 lata temu. – To była inicjatywa pracowników oddziału terapii[paywall] uzależnień. To oni chcieli, żeby takie pikniki u nas się odbywały dla pacjentów, ich rodzin, ale również dla pacjentów, którzy są już po leczeniu, ale ciągle są w kontakcie z terapeutami – mówi o genezie imprezy Barbara Stawarz, dyrektor szpitala. Wydarzenie ma przede wszystkim propagować zdrowy i trzeźwy stylu życia i jest skierowane nie tylko do pacjentów i ich rodzin, ale do pracowników i wszystkich mieszkańców.
Na dzieci czekały dmuchańce, malowanie twarzy oraz gry i zabawy prowadzone przez animatorów. Dorośli słuchali występów artystycznych, m.in. Zespołu Pieśni i Tańca „Ostrowiacy”, który obchodzi jubileusz 40-lecia istnienia. A wszyscy mogli korzystać z kuchni polowej – wojskowej grochówki i kiełbaski z grilla.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze