Reklama

Nie tylko dla pacjentów

02/10/2019 14:45

W Wojewódzkim Podkarpackim Szpitalu Psychiatrycznym odbył się IV Rodzinny Piknik Zdrowia.

Po raz pierwszy piknik został zorganizowany 4 lata temu. – To była inicjatywa pracowników oddziału terapii[paywall] uzależnień. To oni chcieli, żeby takie pikniki u nas się odbywały dla pacjentów, ich rodzin, ale również dla pacjentów, którzy są już po leczeniu, ale ciągle są w kontakcie z terapeutami – mówi o genezie imprezy Barbara Stawarz, dyrektor szpitala. Wydarzenie ma przede wszystkim propagować zdrowy i trzeźwy stylu życia i jest skierowane nie tylko do pacjentów i ich rodzin, ale do pracowników i wszystkich mieszkańców.

Na dzieci czekały dmuchańce, malowanie twarzy oraz gry i zabawy prowadzone przez animatorów. Dorośli słuchali występów artystycznych, m.in. Zespołu Pieśni i Tańca „Ostrowiacy”, który obchodzi jubileusz 40-lecia istnienia. A wszyscy mogli korzystać z kuchni polowej – wojskowej grochówki i kiełbaski z grilla.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama