Reklama

Nie ustąpił pierwszeństwa. Doszło do zderzenia iveco z fiatem

Do zdarzenia doszło dziś rano, 1 grudnia, tuż przed godz. 8, na ulicy Chmury.

Ekipa wypadkowa rzeszowskiej drogówki wstępnie ustaliła, że 50-letni kierowca dostawczego iveco, mieszkaniec powaitu rzeszowskiego, który jechał w kierunku Rudnej, nie ustapił pierwszeństwa przejazdu kierującej fiatem punto.

25-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego z obrażeniami trafiła do szpitala. Szczęśliwie nie zagrażają one jej życiu.

Kierujący byli trzeźwi. 


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama