Do zdarzenia doszło wczoraj, 22 maja, po godz. 17, w Nienadowej.
Co ustaliła wstępnie przemyska policja?
Jadąca toyotą 41-letnia mieszkanka gminy Krzywcza podczas skręcania w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu karetce, która akurat ją wyprzedzała.
Ambulans jechał jako pojazd uprzywilejowany – wysyłając sygnały dźwiękowe i świetlne.
Po zderzeniu z toyotą 24-letni kierowca karetki stracił nad nią panowanie i uderzył w forda. Auto, za którego kierownicą siedziała 48-letnia mieszkanka gminy Dubiecko, stało na poboczu, ponieważ kierująca zjechała, aby umożliwić przejazd karetce.
Szczęśliwie nikt nie został ranny. Kierujący byli trzeźwi.
Kierująca toyotą dostała 1020 zł mandatu.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze