Reklama

Nietrzeźwy 18-latek fordem wjechał w drzewo

Do zdarzenia doszło w 11 bm., około godz. 2, na ulicy Baczyńskiego w Krośnie.

Policjanci ustalili, że 18-letni kierujący stracił panowanie nad fordem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami i znajduje się w stanie po użyciu alkoholu – miał około 0,5 promila alkoholu w organizmie.

Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności zdarzenia.


fot.KMP Krosno
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Heniek - niezalogowany 2020-11-13 00:21:20

    Podwyższyć wiek na prawo jazdy do 21 lat   a nie hura bura  szef podwora  i brak wyobraźni  na drodze 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości