Reklama

Nietrzeźwy 19-latek wjechał w drzewo. Auto całkowicie zniszczone

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj, 13 bm., po godz. 22, na drodze wojewódzkiej nr 877 w Rakszawie.

19-latek jadący alfa romeo po wyprzedzeniu jadącego przed nim samochodu utracił panowanie nad autem i wjechał w betonowy przepust, a następnie w drzewo.

Zakleszczonego w pojeździe mieszkańca gminy Żołynia uwolnili strażacy. Mimo iż samochód został całkowicie zniszczony, młody kierowca nie odniósł większych obrażeń.  Odwieziono go jednak do szpitala.

Okazało się natomiast, że był pijany. Miał ponad promil alkoholu w organizmie, przez co stracił prawo jazdy. Niebawem za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ;) - niezalogowany 2020-12-14 23:48:15

    Pijanego pan Bóg strzeze ;)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Znachor - niezalogowany 2020-12-15 06:45:18

    Jak byl by trzezwy zapewne by ogladal swiat z gory.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości