Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj, 13 bm., po godz. 22, na drodze wojewódzkiej nr 877 w Rakszawie.
19-latek jadący alfa romeo po wyprzedzeniu jadącego przed nim samochodu utracił panowanie nad autem i wjechał w betonowy przepust, a następnie w drzewo.
Zakleszczonego w pojeździe mieszkańca gminy Żołynia uwolnili strażacy. Mimo iż samochód został całkowicie zniszczony, młody kierowca nie odniósł większych obrażeń. Odwieziono go jednak do szpitala.
Okazało się natomiast, że był pijany. Miał ponad promil alkoholu w organizmie, przez co stracił prawo jazdy. Niebawem za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jak byl by trzezwy zapewne by ogladal swiat z gory.
Pijanego pan Bóg strzeze ;)
Jak byl by trzezwy zapewne by ogladal swiat z gory.