Do zdarzenia drogowego doszło 13 września, po godz. 13, w Świętoniowej.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 25-letni kierowca osobowego audi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z jadącym z przeciwka audi A4, którym kierował 42-latek.
Funkcjonariusze sprawdzili jego trzeźwość i okazało się, że 25-letni mieszkaniec gminy Przeworsk ma ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił także prawo jazdy.
Sprawca kolizji został ranny, więc póki co trafił do przeworskiego szpitala. Kary jednak nie uniknie, a za spowodowanie kolizji i kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze